Γίνε εθελοντής Erasmus buddy!

Το Γραφείο Erasmus του Πανεπιστημίου  μας ψάχνει εθελοντές βοηθούς για να προσφέρουν βοήθεια σε φοιτητές Erasmus, κατά τις πρώτες μέρες άφιξης  τους στην πόλη της Λεμεσού.

Γνωστοί για την φιλοξενία μας, θέλουμε να δώσουμε στους φοιτητές  από τα συνεργαζόμενα Πανεπιστήμια τον καλύτερο μας εαυτό!

Για να γίνετε και εσείς Εθελοντές στο θεσμό Erasmus Buddies δεν έχετε πάρα να συμπληρώσετε την ηλεκτρονική φόρμα: Erasmus Buddies for 2016/2017 (Spring Semester)

Σύντομα, όσοι από εσάς δείξετε ενδιαφέρον, θα ενημερωθείτε για τις δραστηριότητες που αφορούν στο  “Be a Buddy” καθώς και για  τους φοιτητές που θα φτάσουν στο Πανεπιστήμιο μας κατά το Εαρινό Εξάμηνο.

Η όλη προσπάθεια μπορεί να είναι επιτυχής  μόνο με τη συμβολή σας. Οι εθελοντές φοιτητές, θα λάβουν σχετικό πιστοποιητικό συμμετοχής με το πέρας του Εαρινού Εξαμήνου για τη συμβολή τους.

Για απορίες μπορείτε να επικοινωνείτε με την Σοφία Στεργίου (Τμήμα ΓΕΒΕΤ, sofiastergiou28@gmail.com)